Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia składane w naszym sklepie internetowym były w pełni bezpieczne. Państwa dane udostępniane w celu realizacji zamówienia zabezpieczamy protokołami szyfrującymi SSL, które są powszechnie stosowane w celu zachowania poufności połączeń przez banki, portale finansowe, instytucje administracji publicznej i państwowej, a więc wszędzie tam, gdzie należy stosować najwyższy standard bezpieczeństwa połączeń.

Autentyczność poufności przeprowadzanych transakcji potwierdza certyfikat wydany RapidSSL, które gwarantuje zachowanie światowych norm bezpieczeństwa on-line.

secure payment SSL

Certyfikat ten poświadcza, że jesteśmy solidnym partnerem dla naszych Klientów oraz potwierdza naszą tożsamość w Internecie.

W trakcie wypełniania przez Państwa formularza w naszym sklepie internetowym w stopce okna Państwa przeglądarki zamieszczona jest mała kłódka informująca, że wszystkie dane wysyłane z Państwa komputera są przekazywane w bezpiecznym i szyfrowanym połączeniu. Szczegóły dotyczące certyfikatu i rodzaju połączenia można poznać klikając na ikonę kłódki.

Możliwe opcje płatności w naszym sklepie:

1. Przelewy online i płatności kartami kredytowymi

Dążąc do zapewnienia naszym Klientom najwyższej jakości usług, zdecydowaliśmy się na podjęcie wyłącznej współpracy z Przelewy24 - internetowym serwisem pośredniczącym w przekazywaniu płatności.

Serwis ten oferuje dużą liczbę dostępnych kanałów płatności – szybkie przelewy online z kilkunastu największych polskich banków oraz bezpieczne płatności kartami kredytowymi. Profesjonalne zaplecze techniczne oraz prawne Przelewy24. tworzą bezkonkurencyjny system do obsługi płatności internetowych.

Warto mieć na uwadze, że jeśli zdecydują się Państwo opłacić koszt zamawianych produktów przez płatności online oferowane w ramach naszego sklepu przez Przelewy24., to płatność zostanie zarejestrowana w na koncie sklepu w możliwie najkrótszym czasie i dzięki temu będziemy mogli wysłać Państwu towar bez zbędnej zwłoki.

Jeśli wybierzecie Państwo płatność przelewem online, to po kliknięciu przycisku "Kontynuuj płatność" zostaną Państwo w bezpiecznym połączeniu przekierowani na stronę Przelewy24, gdzie po wyborze odpowiedniej ikony banku i zalogowaniu na swoim koncie bankowym będziecie Państwo mogli zatwierdzić przelew bez dodatkowego wpisywania danych.

Jeśli wybierzecie Państwo płatność kartą kredytową, to po kliknięciu przycisku "Kontynuuj płatność" nastąpi bezpieczne przekierowanie na stronę Przelewy24. Na stronie tej zostaniecie Państwo poproszeni o podanie swoich danych znajdujących się na karcie:

  • informacja na kogo została wydana karta (imienia, nazwiska lub nazwy firmy),

  • numer karty kredytowej,

  • data jej ważności,

  • numer CVV2/CVC2 (są to trzy cyfry umieszczone na rewersie karty, na pasku, na którym znajduje się Państwa podpis).

Dane te są wymagane dla prawidłowego procesu autoryzacji karty.

Zastosowany w naszym Sklepie proces autoryzacji stanowi światowy standard płatności i gwarantuje najwyższe bezpieczeństwo. Z usług płatności PayU korzystają obecnie najwięksi potentaci na rynku sprzedaży towarów online (np. portal Allegro).

 

2. Przelew tradycyjny

Przelew tradycyjny na konto:

nr konta: ING BANK ŚLĄSKI   PL 57 1050 1764 1000 0090 6221 6172

Dane do przelewu:

TROJAN Tomasz Trojanowicz

ul. Barniewicka 4a, 80-299 Gdańsk

Do realizacji zamówienia przystąpimy natychmiast po zaksięgowaniu wpłaty za Państwa zamówienia na wskazanym powyżej numerze konta bankowego.

 

3. Za pobraniem

Jeśli złożycie Państwo zamówienie wybierając właśnie tę formę płatności, od razu przystąpimy do jego realizacji: skompletujemy, zapakujemy i najszybciej jak to możliwe wyślemy do Państwa przesyłkę.

Kurier który dostarczy przesyłkę, pobierze od Państwa zapłatę za całe zamówienie łącznie z kosztami transportu i przekaże tą płatność nam.