Kanister do oświetlenia Mega 16,8V ON/OFF 12,6 V - 30,6 Ah do 40,8 Ah

Buyers rating:
4 998,00 zł
Brutto

Kanister nurkowy Trojan Mega 16,8 V ON/OFF do oświetlenia, może być skonfigurowany z pakietem baterii o mocy od 30,6 Ah do nawet do 40,8 Ah oraz pasuje do większości dostępnych głowic na rynku (Halcyon, Ammonite, Yellow Diving) 

Uwaga: przed zakupem należy skontaktować się z Trojandiving celem potwierdzenia kompatybilności danego urządzenia z Kanistrem.

Pojemność pakietu:
Ilość
Brak w magazynie wysyłka w ciągu 14 dni

Kanister nurkowy Trojan Classic ON/OFF 12,6V jest przeznaczony do zasilania głowic latarek, różnych producentów w tym między innymi (Halcyon, Yellow Diving, Ammonite,) przez wpięcie przez przewód E/O.  Jest konstrukcją nowatorską i bezkompromisową. Zaprojektowaną w oparciu o wieloletnie doświadczenie w nurkowaniu wrakowym, jaskiniowym i dekompresyjnym. Trudne warunki pracy dla naszych kanistrów nie stanowią problemu.  

Przemyślana konstrukcja została zaprojektowana tak, by zawierała minimalną ilość elementów, powodujących zaczepianie się w sieci, żyłki, elementy wraków czy ścian jaskini. Stąd m.in. brak charakterystycznych spinek pokrywy, znanych ze standardowych urządzeń tego typu.

Kanister oraz jego składowe zostały tak zaprojektowany aby nawet w trakcie nurkowań na duże głębokości zapewnić bezproblemową pracę, zachowując przy tym pełną szczelność. Gniazdo ładowania zabezpieczone podwójnym o-ring, a całość została wykonana w taki sposób aby uniemożliwić przypadkowe otwarcie zasobnika.

Kanister wyposażony  jest w włącznik ON-OFF.

Kanisty on/off Trojandiving służą do zasilania świateł nurkowych 15V z możliwością wpięcia się poprzez złącze E/O.

Uwaga: przed zakupem należy się skontaktować z Trojandiving celem potwierdzenia kompatybilności danego urządzenia z Kanistrem.


665548

Opis

Wysokość kanistra
260 mm
Średnica kanistra
77 mm
Waga
1250 g
Tryby pracy
ON/OFF
Materiał
Delrin
Maksymalna głębokość operacyjna
150 m
Nowy produkt

Zobacz także

Buyers rating:

Kołowrotek Trojan

Kołowrotek o klasycznej budowie ze szpulą poziomą, standardowo 100mb linki nawiniętej na szpulę. Wygodny ergonomiczny uchwyt z aluminium...

450,00 zł
  • Wyprzedaż!
Buyers rating:

Termo konektor

Termokonektor Trojan jest wyposażony w mokre złącze E/O produkcji USA  1,3 mm2  i wewnętrzny przewód zakończony wtyczką integralną z...

499,00 zł
Buyers rating:

Latarka LED Trojan FATBOY 17/35

Latarka Fatboy wykonana została z lekkiego i wytrzymałego materiału POM. Jej zwarta konstrukcja nie zajmuje zbyt dużo miejsca, pozwala...

1 222,00 zł
Buyers rating:

Latarka LED Trojan FATMAN Video 40/120W

Uwielbiasz fotografię podwodną? Dokumentujesz swoje wyprawy podwodne? Latarka Fatman jest właśnie dla Ciebie. Jej konstrukcja zapewni...

2 300,00 zł