Kanister do ogrzewanie Classic - od 15,5 Ah do 27,2 Ah

2 892,00 zł
Brutto

Kanister nurkowy Trojan classic do ogrzewania,  z pakietem  o pojemności od 15 Ah -30 Ah, jest konstrukcją bezkompromisową i nowatorską, zaprojektowaną w oparciu o wieloletnie doświadczenie w nurkowaniu wrakowym, jaskiniowym i dekompresyjnym.

Pojemność pakietu:
Ilość
dostępny- termin realizacji 2 dni robocze

Przemyślana konstrukcja została zaprojektowana tak, by zawierała minimalną ilość elementów, mogących powodować zaczepienie np. podczas eksploracji wnętrza lub przy mocno osieciowanych wrakach. Stąd m.in. brak charakterystycznych spinek pokrywy, znanych ze standardowych urządzeń tego typu.

Bardzo duża sztywność kanistra wpływa na jego wysoką odporność na ciśnienie, w związku z czym możemy być pewni bezproblemowej pracy oraz zachowania pełnej szczelności, nawet podczas zanurzeń na bardzo dużych głębokościach.

Pokrywa kanistra została wytoczona i wyfrezowana z duża pieczołowitością i precyzją. Sprzęt wykonano w Polsce, z wysokiej jakości materiałów i najlepszych dostępnych komponentów. Całość została zaprojektowana i wykonana w taki sposób, aby uniemożliwić przypadkowe otwarcie zasobnika pod wodą.

Przyglądając się bliżej, znajdziemy kontrolkę LED, która sygnalizuje pozycję włącznika ,,ON’’ lub informuje o jednym z trzech trybów pracy – 50%, 75% lun 100% mocy. Szczególnie przydatne dla nurków korzystających z elektrycznego ogrzewania.

Nastawiając się na zminimalizowanie możliwości awarii, kanister wyposażono w automatyczny zawór bezpieczeństwa. Jednostka nie posiada również gniazda ładowania. W tym celu korzystamy z wtyczki E/O. Dzięki temu zabiegowi unikniemy przypadkowego zalania pakietu, gdyby gniazdo ładowania okazało się nieszczelne.

Kabel E/O posiada tzw. mokre złącze, co daje nam możliwość zmiany konfiguracji połączeń w zależności od sytuacji zaistniałej pod wodą. Urządzenie posiada możliwość konfiguracji na jeden lub dwa kable E/O.

Wygodnym dodatkiem jest szlufka. Łatwa w użyciu, posiada otwory do przewleczenia pasa biodrowego, bez potrzeby stosowania dodatkowej klamry.

W zestawie znajdują się również najbardziej zaawansowane ładowarki, dostępne na europejskim rynku.

Akumulator dostępny jest w pełnej rozpiętości, jeśli chodzi o pojemność pakietów oferowanych na rynku.


66549O
4 Przedmioty

Opis

Wysokość kanistra
260 mm
Średnica kanistra
77 mm
Waga
1250 g
Tryby pracy
100%-75%-50% /-OFF
Materiał
Delrin
Maksymalna głębokość operacyjna
150 m

Specyficzne kody

Nowy

Zobacz także

Kamizelka Grzewcza

Kamizelka grzewcza TROJAN jet wykonana z trzech warstw materiału. Rozkład izolowanych elementów  grzewczych,w otulinie silikonowej...

828,00 zł

Termo zawór TROJAN II LEWY lub PRAWY

Termo zawór TROJAN II .Thermo valve Trojan II  jest wykonany z najlepszej jakości materiałów z stali kwasoodpornej oraz delrinu. Termo...

958,80 zł

Kołowrotek Trojan

Kołowrotek o klasycznej budowie ze szpulą poziomą, standardowo 100mb linki nawiniętej na szpulę. Wygodny ergonomiczny uchwyt z aluminium...

506,00 zł
  • Wyprzedaż!

Termo konektor

Termokonektor Trojan jest wyposażony w mokre złącze E/O produkcji USA  1,3 mm2  i wewnętrzny przewód zakończony wtyczką integralną z...

600,00 zł
Komentarze (0)