Termo zawór TROJAN II LEWY lub PRAWY

958,80 zł
Brutto

Termozawór Trojan II. Thermo valve Trojan II.

  

Korpus zaworu wykonany jest z wysokiej jakości frezowanego derlinu.  

W termozaworze wykorzystujemy:

-oryginalny kruciec  firmy Apeks

-szwajcarskie dławnice Agro

-amerykański kabel E/O o przekroju 1,32 mm2

Termozawór Trojan II to trwały, niezawodny produkt. Mocowany do gniazda  w skafandrze nurkowym odpowiadającemu w standardzie Apeks.

W ofercie posiadamy termozawory do konfiguracji  classic i sidemount.

W konfiguracji classic  zasilanie jest po prawej stronie a kruciec po lewej a w sidemount zasilanie jest po lewej stronie a kruciec po prawej 

Termozawór standardowo wyposażony jest w jedną wtyczkę

 Ilość wtyczek  dopasowujemy do potrzeby klienta 

Ilość
Towar dostępny wysyłka w ciągu 100 godzin

Termo zawór TROJAN II .Thermo valve Trojan II  jest wykonany z najlepszej jakości materiałów z stali kwasoodpornej oraz delrinu.

Termo zawór TROJAN II jest wyposażony w zewnętrzne złącze E/O i wewnętrzny przewód zakończony wtyczką integralną z produktami Trojan oraz złącze BC do inflacji suchego skafandra. 

Ergonomia, niezawodność, nowatorski system zabezpieczenia kabla od strony wewnętrznej skafandra, czynią go jednym z lepszych rozwiązań pozwalających na doprowadzenie zasilania do wnętrza suchego skafandra, z jednoczesną funkcją zaworu dodawczego. Mechanizm Termo zawór Trojan II wykonany jest z najwyższej jakości stali kwasoodpornej, natomiast jego obudowa wykonana jest z POM. Cechą charakterystyczną termo zaworu Trojan II jest jego bardzo mała wysokość, co znacząco wpływa na minimalizowanie  obrysu nurka. Zawór przystosowany jest do  montażu w skafandrach ze standardowym gniazdem zaworu dodawczego Apeks.

Kąt pomiędzy kablem E/O a złączem BC został zoptymalizowany tak aby podłączenie przewodu elektrycznego oraz węża LP było łatwe również pod wodą. 

Brak elementów ruchomych złącza BC  wpływa na niezawodność naszych zaworów , zastosowany oryginalny amerykański kabel z mokrym złączem E/O o odpowiednim  przekroju 1,3mm2  gwarantuje niezawodną pracę .

Termo zawór Trojan jest jednym z najniższych zaworów dostępnych na rynku przycisk dodawczy jest wykonany z kwasoodpornej stali co zapewnia długą i pewną pracę.


56673T
8 Przedmioty

Opis

Waga
250 g
Rodzaj gniazda
Apeks

Specyficzne kody

Nowy

Zobacz także

Kamizelka Grzewcza

Kamizelka grzewcza TROJAN jet wykonana z trzech warstw materiału. Rozkład izolowanych elementów  grzewczych,w otulinie silikonowej...

828,00 zł
  • Wyprzedaż!

Termo konektor

Termokonektor Trojan jest wyposażony w mokre złącze E/O produkcji USA  1,3 mm2  i wewnętrzny przewód zakończony wtyczką integralną z...

600,00 zł
Komentarze (0)