Termo zawór TROJAN II

Buyers rating:
790,00 zł
Brutto

Termozawór Trojan II. Thermo valve Trojan II.

  z gniazdem apeks, który umożliwia zasilanie urządzeń grzewczych w skafandrze oraz jednoczesną inflacje suchego skafandra bez konieczności instalacji dodatkowo zaworu oddawczego.

Ilość
Towar dostępny wysyłka w ciągu 100 godzin

Termo zawór TROJAN II .Thermo valve Trojan II  jest wykonany z najlepszej jakości materiałów z stali kwasoodpornej oraz delrinu.

Termo zawór TROJAN II jest wyposażony w zewnętrzne złącze E/O i wewnętrzny przewód zakończony wtyczką integralną z produktami Trojan oraz złącze BC do inflacji suchego skafandra. 

Ergonomia, niezawodność, nowatorski system zabezpieczenia kabla od strony wewnętrznej skafandra, czynią go jednym z lepszych rozwiązań pozwalających na doprowadzenie zasilania do wnętrza suchego skafandra, z jednoczesną funkcją zaworu dodawczego. Mechanizm Termo zawór Trojan II wykonany jest z najwyższej jakości stali kwasoodpornej, natomiast jego obudowa wykonana jest z POM. Cechą charakterystyczną termo zaworu Trojan II jest jego bardzo mała wysokość, co znacząco wpływa na minimalizowanie  obrysu nurka. Zawór przystosowany jest do  montażu w skafandrach ze standardowym gniazdem zaworu dodawczego Apeks.

Kąt pomiędzy kablem E/O a złączem BC został zoptymalizowany tak aby podłączenie przewodu elektrycznego oraz węża LP było łatwe również pod wodą. 

Brak elementów ruchomych złącza BC  wpływa na niezawodność naszych zaworów , zastosowany oryginalny amerykański kabel z mokrym złączem E/O o odpowiednim  przekroju 1,3mm2  gwarantuje niezawodną pracę .

Termo zawór Trojan jest jednym z najniższych zaworów dostępnych na rynku przycisk dodawczy jest wykonany z kwasoodpornej stali co zapewnia długą i pewną pracę.


56673T
10 Przedmioty
2020-04-30

Opis

Waga
250 g
Rodzaj gniazda
Apeks
Nowy produkt

Zobacz także

Buyers rating:

Kamizelka Grzewcza

Kamizelka grzewcza TROJAN jet wykonana z trzech warstw materiału. Rozkład izolowanych elementów  grzewczych,w otulinie silikonowej...

690,00 zł
  • Wyprzedaż!
Buyers rating:

Termo konektor

Termokonektor Trojan jest wyposażony w mokre złącze E/O produkcji USA  1,3 mm2  i wewnętrzny przewód zakończony wtyczką integralną z...

499,00 zł