Kanister do ogrzewania TRAVELER ON/OFF 12V - 13,6 Ah

Buyers rating:
1 697,40 zł
Brutto

Kanister nurkowy Trojan Traveller ON/OFF do ogrzewania, z pakietem baterii o mocy od 13,6 Ah jest konstrukcją zaprojektowaną z myślą o podróżujących. Niewielkie rozmiary kanistra pozwalają zabrać go na dalekie eskapady. Jego waga wraz z ładowarką to tylko 1300g.

Ilość
Ostatnie sztuki w magazynie

Kanister nurkowy Trojan Traveller ON/OFF 12,6V jest przeznaczony do zasilania ocieplaczy grzewczych, kamizelek oraz rękawiczek czy skarpet różnych producentów w tym między innymi (Santi, Lola, Smart tex)   Jest konstrukcją nowatorską i bezkompromisową. Zaprojektowaną w oparciu o wieloletnie doświadczenie w nurkowaniu wrakowym, jaskiniowym i dekompresyjnym. Trudne warunki pracy dla naszych kanistrów nie stanowią problemu.  

Przemyślana konstrukcja została zaprojektowana tak, by zawierała minimalną ilość elementów, powodujących zaczepianie się w sieci, żyłki, elementy wraków czy ścian jaskini. Stąd m.in. brak charakterystycznych spinek pokrywy, znanych ze standardowych urządzeń tego typu.

Kanister oraz jego składowe zostały tak zaprojektowany aby nawet w trakcie nurkowań na duże głębokości zapewnić bezproblemową pracę, zachowując przy tym pełną szczelność. Gniazdo ładowania i pokrywka kanistra zabezpieczone są podwójnymi o-ringami , a całość została wykonana w taki sposób aby uniemożliwić przypadkowe otwarcie zasobnika. Pakiet baterii zabezpieczony przed nadmiernym rozładowaniem oraz przeładowaniem.

Standardowo nasze kanistry do ogrzewania wyposażone są w kontrolkę LED, która sygnalizuje pozycję włącznika ,,ON’’ lub informuje o jednym z trzech trybów pracy – 50%, 75% lub 100% mocy. Zmiana mocy tylko włącznikiem na kanistrze. 

Kabel E/O o przekroju 2x1.31mm² posiada tzw. mokre złącze, co daje nam możliwość zmiany konfiguracji połączeń w zależności od sytuacji zaistniałej pod wodą. Kable E/O do naszych produktów dostarczane są przez renomowanego producenta z USA. 

W kanistrze TROJAN stosujemy tylko i wyłącznie oryginalne kable z wtyczkami e/o produkowane w USA. 

Z myślą o podróżujących w zestawie znajdują się  mała ładowarka. 

Kanistry do ogrzewania Trojandiving przeznaczone są do użycia pod wodą. Dopuszcza się użycie na powierzchni z zachowaniem szczególnej ostrożności.


66549OT
1 Przedmiot

Opis

Wysokość kanistra
270 mm
Średnica kanistra
55 mm
Waga
1300 g
Tryby pracy
100%-75%-50% /-OFF
Materiał
Delrin
Maksymalna głębokość operacyjna
150 m
Nowy produkt

Zobacz także

Buyers rating:

Kamizelka Grzewcza

Kamizelka grzewcza TROJAN jet wykonana z trzech warstw materiału. Rozkład izolowanych elementów  grzewczych,w otulinie silikonowej...

690,00 zł
Buyers rating:

Termo zawór TROJAN II

Termo zawór TROJAN II .Thermo valve Trojan II  jest wykonany z najlepszej jakości materiałów z stali kwasoodpornej oraz delrinu. Termo...

790,00 zł
Buyers rating:

Kołowrotek Trojan

Kołowrotek o klasycznej budowie ze szpulą poziomą, standardowo 100mb linki nawiniętej na szpulę. Wygodny ergonomiczny uchwyt z aluminium...

450,00 zł
  • Wyprzedaż!
Buyers rating:

Termo konektor

Termokonektor Trojan jest wyposażony w mokre złącze E/O produkcji USA  1,3 mm2  i wewnętrzny przewód zakończony wtyczką integralną z...

499,00 zł